اخبار و رويداد ها

  آغاز دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی اصفهان

آغاز دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی اصفهان

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته عصر روز یکم شهریورماه در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در محل نمایشگاه اصفهان افتتاح شد و به مدت چهار روز تا چهارم شهریورماه ادامه دارد. این نمایشگاه با حضور 80 شرکت در فضایی به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع دایر است.

شرکت‌ها و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، آلمان، فرانسه و ایتالیا نیز در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین شرکت‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، کرمان، مازندران، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی که شامل هفت استان مطرح فولادی هستند، به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.

تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی (ریخته‌گری، عملیات حرارتی، آبکاری و پرداخت، متالورژی پودر)،‌ خدمات صنعت متالورژی (مواد اولیه و کمک ذوب‌ها، قالب‌سازی و مدل‌سازی، خدمات آزمایشگاهی، تست‌ها)،‌ ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته (جرثقیل‌ها، ژنراتورها، موتورهای گازسوز، غبارگیرها، اتصالات و شیلنگ‌های فشار قوی، روانکارها و روغن‌های صنعتی، صنایع لاستیک و نوار نقاله‌ها، تصفیه‌خانه‌های صنعتی) و شکل‌دهی فلزات (نورد، آهنگری و جوشکاری، تراشکاری، برشکاری و پرسکاری) حوزه فعالیت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه امسال است.

در طول برپایی نمایشگاه فولاد، پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سخت‌گیرانه‌ترین حالت ممکن رعایت خواهد شد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، متخصصان و فعالان حوزه فولاد امکان بازدید از این نمایشگاه را خواهند داشت و شرایط بازدید عمومی فراهم نخواهد بود، همچنین از ورود افراد بدون ماسک به فضای نمایشگاه جلوگیری می‌شود و ناظران بهداشتی نیز بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سوی غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و مجریان نمایشگاهی نظارت خواهند داشت.

نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی، بستر مناسبی برای نمایش محصولات و خدمات مربوط به صنعت فولاد است. این نمایشگاه به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا همکاری تجاری را به حداکثر برسانند و همچنین قدرت صنعت فولاد ایران را به نمایش بگذارند.

همچنین نمایشگاه فولاد محل دیدار غرفه‌داران خلاق و بررسی بازارهای هدف در این زمینه است. پس می‌توان به آن به عنوان فرصتی برای ملاقات با بازدیدکنندگان واجد شرایط از نقاط مختلف کشور نگاه کرد. تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، واردکنندگان، بازرگانان و سازمان‌های غیردولتی صنعتی در یک زمان و یک‌جا با یکدیگر ملاقات می‌کنند و تقاضاها و انتظارات بازار را از نزدیک دنبال می‌کنند.

نمایشگاه فولاد اصفهان، فرصتی برای کشف محصولات و نوآوری‌های جدید در صنعت فولاد است که به تعامل و کشف راه‌های تجاری جدید برای صنعت رو به رشد در شرایط نامطلوب اقتصادی می‌انجامد. این نمایشگاه با نمایش محصولات و خدمات حوزه فولاد در بین بازدیدکنندگان متخصص، فرصت‌های شگرفی را برای تمام مشارکت‌کنندگان فراهم می‌کند تا ارزش برند خود را ارتقا دهند.

نمایشگاه امسال اصفهان، فرصتی را برای تولید کنندگان و شرکت‌های مرتبط با فولاد فراهم می‌کند تا جدیدترین تجهیزات، فناوری‌ها و بهترین شیوه‌های تولید خود را به نمایش بگذارند. این امر همچنین بستری منحصر به فرد را برای خریداران، فروشندگان، ارائه‌دهندگان فن‌آوری، تولیدکنندگان، بازرگانان، واردکنندگان، سرمایه‌گذاران و سایر سازمان‌ها و موسسات وابسته به صنعت فولاد گسترش می‌دهد تا تعامل و توسعه روابط تجاری در زمینه صنعت فولاد را دنبال کنند.

نمایشگاه فرصتی برای ایجاد سرمایه‌گذاری‌های بی‌شمار، معاملات تجاری خودجوش و بحث و گفتگوی پر جنب و جوش و تبادل تخصصی بین غرفه‌داران و بازدید کنندگان حرفه‌ای است.

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی اصفهان نمایانگر تلاش برای زنده‌ نگه‌داشتن اقتصاد کشور است. این نمایشگاه با حضور بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان برپا می‌شود و جایگاه خود را به عنوان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور تثبیت کرده و شرکت‌های داخلی، خارجی و نمایندگان شرکت‌های بین‌المللی توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

حضور شرکت‌های صاحب‌نام و برندهای معتبر در این نمایشگاه نشان می‌دهد که نمایشگاه فولاد اصفهان، جایگاه مهم خود را در میان فعالان صنعت فولاد که صنعت کلیدی و مادر کشورمان به شمار می‌رود، تثبیت کرده است. همه این شرکت‌ها تلاش می‌کنند شرایط مناسبی در حوزه اقتصادی کشور ایجاد کنند.

نکته اصلی در برگزاری این نمایشگاه آن است که باید به بخش خصوصی، نمایشگاه و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اعتماد کنیم تا شاهد شکوفایی اقتصاد و توسعه ایران اسلامی باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر