اخبار و رويداد ها

  برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فولاد اصفهان با رعایت سخت‌گیرانه پروتکل‌های بهداشتی

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فولاد اصفهان با رعایت سخت‌گیرانه پروتکل‌های بهداشتی

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی اصفهان از ابتدای شهریورماه و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان طی چهار روز برپا می‌شود، افزود: این نمایشگاه تا چهارم شهریورماه برپا خواهد بود و 70 شرکت در 6500 مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه محصولات، خدمات، کالاها، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود می‌پردازند.

وی با بیان اینکه امسال نیز همانند سال‌های گذشته نمایندگانی از کشورهای خارجی میهمان نمایشگاه فولاد اصفهان خواهند بود، ادامه داد: شرکت‌ها و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، آلمان، فرانسه و ایتالیا در نمایشگاه فولاد اصفهان حضور خواهند داشت و برای ایجاد ارتباطات تجاری با شرکت‌های ایرانی تلاش خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان همچنین از مشارکت هفت استان در نمایشگاه فولاد خبر داد و تصریح کرد: شرکت‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، کرمان، مازندران، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در دوازدهمین نمایشگاه فولاد اصفهان حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: شرکت‌های فعال در حوزه تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، خدمات صنعت متالورژی و نقش‌آفرینان حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته نظیر جرثقیل‌ها، ژنراتورها، موتورهای گازسوز، غبارگیرها، اتصالات و شیلنگ‌های فشار قوی و... در نمایشگاه فولاد اصفهان حضور دارند و توانایی‌های خود را در معرض بازدید قرار خواهند داد.

یارمحمدیان با بیان اینکه طی برپایی نمایشگاه فولاد، پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سخت‌گیرانه‌ترین حالت ممکن رعایت خواهد شد، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، فقط متخصصان و فعالان حوزه فولاد امکان بازدید از این نمایشگاه را خواهند داشت و شرایط بازدید عمومی فراهم نخواهد بود؛ همچنین از ورود افراد بدون ماسک به فضای نمایشگاه جلوگیری می‌شود و ناظران بهداشتی نیز بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سوی غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و مجریان نمایشگاهی نظارت خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته از ساعت 16 تا 22 روزهای یکم تا چهارم شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر